Kontakt oss

For generelle spørsmål om Davvi - Senter for scenekunst, send en e-post til hallo@davvi.org

Ansatte

Susanne Næss Nielsen

Susanne Næss Nielsen

Direktør

Kontorsted: Hammerfest

+47 482 43 373

susanne@davvi.org

Maiken Garder

Maiken Garder

Produsent, prosjektleder Dansenett Norge

Kontorsted: Hammerfest

+47 92 48 13 28

maiken@davvi.org

Minda Marie Kalfoss

Minda Marie Kalfoss

Produsent, produsentstøtte

Kontorsted: Hammerfest

+47 930 10 092

minda@davvi.org

Turid Johansen

Turid Johansen

Administrasjonssekretær

Kontorsted: Hammerfest

+47 78 40 74 50

turid@davvi.org

Jenny Svensson

Jenny Svensson

Prosjektleder for UREDD

Kontorsted: Tromsø

+47 913 12 533

jenny@davvi.org

Silje Solheim Johnsen

Silje Solheim Johnsen

Produsent diskurs og feedback

Kontorsted: Tromsø

+47 907 29 446

silje@davvi.org

Tale Næss

Tale Næss

Prosjektleder ArtLab

Kontorsted: Tromsø

+47 930 34 044

tale@davvi.org

Anita Bjørkli

Anita Bjørkli

Produsent, produsentstøtte

Kontorsted: Bodø

+47 917 88 177

anita@davvi.org

Ekaterina Bespalova

Ekaterina Bespalova

Prosjektleder Norsk-Russisk kultursamarbeid

Kontorsted: Tromsø

+47 451 27 239

ekaterina@davvi.org

Styret

Styreleder:
Maria Utsi

Styremedlemmer:
Berit Hågensen
Kirsti Saxi
Bernt Bjørn
Bente Synnøve Andersen
Thomas Voll

Vara:
Marte Fjellheim Sarre
Christian Bergeton Klaussen
Gry Løvmo
Maria Landmark
Ole-Henrik Bjørkmo Lifjell

Alle foto: TJ Foto Design