Kontakt oss

For generelle spørsmål om Davvi - Senter for scenekunst, send en e-post til hallo@davvi.org

Ansatte

Susanne Næss Nielsen

Susanne Næss Nielsen

Direktør
Kontorsted: Hammerfest
+47 482 43 373
susanne@davvi.org

Ellen-Kathrine Mathisen

Ellen-Kathrine Mathisen

Økonomi- og administrasjonsansvarlig
Kontorsted: Hammerfest
+47 98 22 79 15
ellen@davvi.org

Turid Johansen

Turid Johansen

Administrasjonssekretær
Kontorsted: Hammerfest
+47 78 40 74 50

turid@davvi.org

Jenny Svensson

Jenny Svensson

Prosjektleder for UREDD
Kontorsted: Tromsø
+47 913 12 533

jenny@davvi.org

Uredd

Silje Solheim Johnsen

Silje Solheim Johnsen

Produsent diskurs og feedback
Kontorsted: Tromsø
+47 907 29 446

silje@davvi.org

Diskurs, Feedback

Tale Næss

Tale Næss

Prosjektleder ArtLab
Kontorsted: Tromsø
+47 930 34 044

tale@davvi.org

ArtLab

Alexandros Vrettos

Alexandros Vrettos

Produsent, Turnékoordinator
Kontorsted: Hammerfest
+47 480 080 24
alexandros@davvi.org



Dansenett Norge, Artist in Residence, Produsentstøtte, Moving Identities

Anita Bjørkli

Anita Bjørkli

Produsent og Uredd-koordinator
Kontorsted: Bodø
+47 917 88 177

anita@davvi.org

Produsentstøtte, Raske Penger, Uredd

Mathilde Caeyers

Mathilde Caeyers

Nettverkskoordinator RadArt
Kontorsted: Tromsø
+47 923 09 873
mathilde@davvi.org

RadArt

Thomas Schanche

Thomas Schanche

Kommunikasjonsansvarlig
Kontorsted: Tromsø
+47 926 53 445

thomas@davvi.org

Magda Nordstrøm

Magda Nordstrøm

Produsent - Bærekraftsansvarlig
Kontorsted: Hammerfest
+47 95
1 40 303
magda@davvi.org


Produsentstøtte, Artist in Residence

Vegard Krane

Vegard Krane

Produsent
Tlf: 48090357
vegard@davvi.org

Styret

Styreleder:
Maria Utsi

Styremedlemmer:
Kaj Gunnar Dahl
Kirsti Saxi
Bernt Bjørn
Bente Synnøve Andersen
Thomas Voll

Vara:
Marte Fjellheim Sarre
Eline Sandvik
Gry Løvmo
Maria Landmark
Ole-Henrik Bjørkmo Lifjell

Alle foto: TJ Foto Design